banner

POILSIS TURKIJOJE

Užsisakykite poilsį Turkijos kurortuose su ANEX Tour!

TURKİJA

Apie šalį

Turkija yra unikali šalis, kurioje dera tūkstantmetė istorija, rytietiškas svetingumas, neįtikėtinai graži gamta ir nepriekaištingas vakarietiškas aptarnavimas. Tai šalis, kurią vienu metu skalauja net keturios jūros: Viduržemio, Egėjo, Juodoji ir Marmuro. Turkija didžiuojasi savo gamtos įvairove: smaragdinėmis Marmario kalvomis, didingomis Kemero uolomis, Antalijos pušynais, nesibaigiančiomis Beleko lygumomis, smėlėtais Sidės paplūdimiais ir mėlynais Alanijos vandenimis.

Šalyje yra daugybė viešbučių kiekvieno keliautojo skoniui, kuriuose net ir su minimaliu biudžetu ANEX Tour gali pasiūlyti atostogas su viskas įskaičiuota programa.  Todėl atostogos Turkijoje tinka visiems – šeimoms su mažais vaikais, triukšmingoms jaunimo kompanijoms, gamtos ir istorijos mėgėjams  ar romantiškai nusiteikusioms poroms. 

Apie 97 % Turkijos teritorijos yra Azijoje, Mažosios Azijos pusiasalyje ir Armėnijos kalnyne, kita dalis – Europoje, Balkanų pusiasalyje; juos skiria Dardanelų sąsiauris, Marmuro jūra ir Bosforo sąsiauris. Valstybė turi sausumos sienas su Gruzija, Armėnija, Azerbaidžanu ir Iranu rytuose, su Iraku ir Sirija pietuose, su Graikija ir Bulgarija vakaruose. Dėl palankios vietos žemyne Turkija didžiuojasi nuostabia gamta ir ekologine įvairove, unikaliu Afrikos, Azijos ir Europos floros ir faunos deriniu. Šios žemės yra labai derlingos, todėl čia veši augmenija, o dauguma vaisių, kuriuos matote savo miestų parduotuvėse -Turkijoje auga natūraliai.

Klimatas

Turkija apima didžiulę teritoriją: daugiau nei 1.600 kilometrų iš rytų į vakarus ir apie 600 kilometrų iš šiaurės į pietus. Todėl įvairiuose Turkijos regionuose vyrauja skirtingas klimatas, o oro sąlygos pakrantėse skiriasi nuo vyraujančios šalies viduje. Egėjo ir Viduržemio jūros pakrantėse – vyrauja švelnus su šiltomis, sausomis vasaromis ir vėsiomis, lietingomis žiemomis. Netoli pakrantės esantys kalnai neleidžia Viduržemio jūros poveikiui plisti į sausumą, todėl Turkijos vidui būdingas žemyninis klimatas su skirtingais metų laikais. Prie Juodosios jūros vyrauja subtropinis klimatas, šis regionas yra lietingiausias visoje Turkijoje.

AVIALINIJOS

Nepriklausomai nuo to, kur planuojate kelionę – mes visada pasiūlysime patogų skrydį.

TURIZMO PROFESIONALAI

Kiekvienoje poilsio šalyje Jus pasitiks, palydės iki užsakyto viešbučio ir rūpinsis Jūsų atostogų metu paslaugūs ANEX Tour darbuotojai.

PERVEŽIMO PASLAUGOS

Saugiais ir patogiais autobusais mėgausitės kelione iki Jūsų pasirinkto viešbučio.