banner

POILSIS BULGARIJOJE

Užsisakykite apgyvendinimą Bulgarijos kurortuose su ANEX Tour!

BULGARIJA

Apie šalį

Bulgarija, tokia artima savo dvasia ir nuo seno pamėgta turistų. Mūsų keliautojus vilioja išskirtiniai bulgarų kultūros bruožai, atsiradę dėl artumo ir kaimynystės su tokiomis šalimis kaip Turkija ir Graikija. Visų pirma, bulgarų virtuvė yra įvairi tiek patiekalų rūšimis, tiek skoniais – tikras gastronomijos rojus poilsiautojams. 

Klimatas

Bulgarijos reljefas ir vieta leidžia mėgautis tipišku Vidurio Europos klimatu su šaltomis žiemomis ir karštomis vasaromis. Šiaurinė šalies dalis yra žemyninio klimato zonoje, o pietinė – pereinamoji į Viduržemio jūros klimatą. Žiemą vidutinė oro temperatūra kalnuotuose rajonuose yra -5 °C, o Juodosios jūros pakrantėje +1 °C. Vasarą prie jūros oro temperatūra vidutiniškai įšyla iki +25 °С.

Kurortai

Paplūdimio kurortai
Bulgarijos pajūrio kurortuose yra palankios klimato sąlygos, švarūs smėlio paplūdimiai, jaukūs įvairių kategorijų viešbučiai, įdomios ekskursijos ir vietos poilsiui. Vasara Bulgarijoje – tai ne tik kokybiškos paplūdimio atostogos, bet ir galimybė pagerinti sveikatą balneologijos ir SPA centruose.

Slidinėjimo kurortai
Apie 30% Bulgarijos teritorijos užima kalnai, kurie yra gana įvairaus reljefo ir siūlo lankytojams daugybę poilsio, sporto ir pramogų galimybių. Slidinėjimo sezono trukmė šalies viduryje ir aukštų kalnų kurortuose – apie 130 dienų. Čia yra daugybė viešbučių, todėl kiekvienas turistas gali rasti vietą pagal savo skonį ir pageidavimus. Kalnai Bulgarijoje yra svetingi, tačiau nepamirškite, kad norint mėgautis jų grožiu, reikia būti pasiruošus, turėti informaciją apie pasirinktus maršrutus, meteorologines sąlygas, taip pat būti atsakingam už gamtą ir jos apsaugą.

AVIALINIJOS

Nepriklausomai nuo to, kur planuojate kelionę – mes visada pasiūlysime patogų skrydį.

TURIZMO PROFESIONALAI

Kiekvienoje poilsio šalyje Jus pasitiks, palydės iki užsakyto viešbučio ir rūpinsis Jūsų atostogų metu paslaugūs ANEX Tour darbuotojai.

PERVEŽIMO PASLAUGOS

Saugiais ir patogiais autobusais mėgausitės kelione iki Jūsų pasirinkto viešbučio.